Žáci 9. ročníku navštívili divadelní představení i Úřad práce

Dne 1. 11. 2018 se žáci 9. ročníku zúčastnili divadelního představení KABARET NOHAVICA ANEB BAREVNÉ KORÁLKY NA ŠŇŮRCE. Představení proběhlo v Městském divadle v Prostějově.

Tato velice zdařilá scénická koláž známých i méně známých textů a písní z dávnějších i nedávných let, jejichž autorem je populární, známý a oblíbený folkový písničkář, textař a libretista, skladatel i kytarista, který hraje také na heligonku, renesanční kumštýřská osobnost – Jaromír Nohavica, měla u žáků velký úspěch. V tento den žáci dále absolvovali přednášku na prostějovském Úřadu práce. Paní Mgr. Veronika Berková předala našim deváťákům velice zajímavou formou důležité informace potřebné k úspěšné volbě budoucího studia a výběru povolání.