Výlet 6. třídy

Ve středu 1. června 2016 jsme vyrazili na dvoudenní třídní výlet do Mohelnice. Už samotná cesta autobusem a vlakem se stala pro mnohé dobrodružným zážitkem. Ubytováni jsme byli ve dřevěných srubech v kempu, který je umístěn na okraji rozsáhlého lesoparku u města Mohelnice. První den na nás čekal zajímavý program plný sportovních aktivit. Zahráli jsme si minigolf, fotbálek, zaplavali jsme si v místním krytém bazénu a v podvečer jsme navštívili kino – „Pat a Mat ve filmu“. Po setmění jsme všichni zasedli k ohništi a pochutnali si na grilovaném masíčku.

Druhý den jsme měli nedopatřením budíček o hodinu dříve, ale moc nám to nevadilo. Po snídani šli kluci hrát fotbal, kde si náš spolužák zranil nohu a potom musel odjet do prostějovské nemocnice. Po obědě jsme vyrazili na zámek Úsov, kde jsme měli prohlídku zámku, návštěvu strašidelného labyrintu a různé hádanky. Díky pěknému počasí, bohatému programu, ale i dobré náladě se výlet velmi vydařil a přinesl nám pěkné zážitky.

Žákyně 6. třídy