Divadelní představení – TRAPAS NEPŘEŽIJU aneb Ten řízek nezvedej …

 V pátek 3. 3. 2017 navštívili žáci 7. – 9. ročníku prostějovské divadlo, aby se v pořadu o rychlé „pomoci“ například  v autě či na rautu  dozvěděli něco o tom, jaká jsou pravidla slušného chování, aby se člověk neztrapnil a choval se jako pravá dáma či džentlmen.

V hlavních rolích se divákům představili pražští herci – Michaela Dolinová a Ladislav Ondřej, kterého znají všichni z televizního seriálu Ordinace v Růžové zaharadě. Všichni žáci i s paními učitelkami se opravdu bavili a mnoha scénkám a gegům se upřímně zasmáli.

Dobrým rádcem a odborníkem na ETIKETU je bývalý spolupracovník prezidenta Václava Havla – Ladislav Špaček. Pokud potřebujete poradit, jak se v běžném životě slušně chovat a  „neztrapnit“ se, podívejte se na zajímavý odkaz.

http://www.ladislavspacek.cz/