Naše škola

Rychlé kontakty

ředitelka školy:
582 391 193
brodek@volny.cz


omlouvání žáků:
"velká budova" 582 391 194
"malá budova" 582 391 560


družina:
792 315 620


odhlašování obědů:
725526837 (posílejte SMS)
jidelna.brodek@seznam.cz

Rozpis zvonění
1. hodina 7:35 - 8:20
2. hodina 8:30 - 9:15
3. hodina 9:30 - 10:15
4. hodina 10:25 - 11:10
5. hodina 11:20 - 12:05
6. hodina 12:10 - 12:55
7. hodina 13:25 - 14:10

Hejtmanův pohár

Žáci naší školy se zúčastnili sportovní soutěže „Hejtmanův pohár“.
Hejtmanův pohár je soutěž, ve které spolu zápolí jednotlivé školy a jejich žáci ve zdolávání tzv. opičí dráhy. Zapojit se mohou všechny základní školy a nižší ročníky víceletých gymnázií z každého kraje České republiky. Soutěží se ve 14 krajích, o 14 nejlepších krajských škol a 14 pohárů hejtmana. Cílem soutěže je u dětí a mládeže podpořit zdravý životní styl a pozitivní vztah k pohybovým aktivitám.

Podívejte se na umístění žáků v jednotlivých třídách:

1. třída    
1. Pavlík Tobiáš 1. Zatloukalová Michaela
2. Koudelka Lukáš 2. Komárková Sára
3. Mikeš Marek 3. Umlaufová Ema
       
2. třída    
1. Trnečka Adam 1. Greplová Valentýna
2. Schwarz David 2. Francová Tereza
3. Zbránek Prokop 3. Slabionová Linda
       
3. třída    
1. Zemánek Štěpán 1. Greplová Eliška
2. Nehera Lukáš 2. Otevřelová Veronika
3. Mazal Ondřej 3. Bartošková Karolína
       
4. třída    
1. Vodák Ondřej 1. Greplová Anna
2. Grepl Matyáš 2. Šnajdrová Ester
3. Zatloukal Dominik 3. Kapecová Darina
       
5. třída    
1. Koudelka Vít 1. Vičarová Aneta
2. Grepl Libor 2. Hubená Julie
3. Čapek Ondřej 3. Václavíková Adéla
       
6. třída    
1. Kroutil Martin  1. Slabionová Miriam
2. Franc Adam 2. Fialová Kristýna
3. Kotek Dominik 3. Kulišová Eliška, Sekaninová Ema
       
7. třída    
1. Franc Jan 1. Trundová Markéta
2. Zemánek Roman 2. Milarová Simona
3. Franc Vojtěch 3. Kulišová Martina
       
8. třída    
1. Ošlejšek Adam 1. Jelínková Simona
2. Zatloukal Jan 2. Kyselá Karolína
3. Grepl Kryštof 3. Budzáková Pavlína
       
9. třída    
1. Grepl Michal 1. Čapková Tereza
2. Klement Dominik 2. Podhorná Lucie
3. Nehera Petr 3. Vlachová Nikola

Nejrychlejší byli:

na 1. stupni
Ondřej Vodák s časem 0:25,10
Aneta Vičarová s časem 0:29,30

na 2. stupni
Michal Grepl s časem 0:29,90
Simona Jelínková s časem 0:33,70

Žáci 1. stupně jsou za Olomoucký kraj na 2. místě.
Žáci 2. stupně svými časy krajskou tabulku vedou, takže krásné 1. místo.   :-)

V celkovém pořadí je naše škola na 9. místě (do celkového pořadí se počítá také účast na dalších aktivitách, které se na naší škole neuskutečnily).

edookit
Edookit pro rodiče a žáky Edookit pro pedagogy
Kalendář
Duben 2017
Po Út St Čt So Ne
« Bře   Kvě »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Archív
Jsme zapojeni