Hejtmanův pohár

Hejtmanův pohár

Žáci naší školy se zúčastnili sportovní soutěže „Hejtmanův pohár“. Hejtmanův pohár je soutěž, ve které spolu zápolí jednotlivé školy a jejich žáci ve zdolávání tzv. opičí dráhy. Zapojit se mohou všechny základní školy a nižší ročníky víceletých gymnázií z každého kraje České republiky. Soutěží se ve 14 krajích, o 14 nejlepších krajských škol a 14 pohárů hejtmana. Cílem…

Preventivní program „Do dna“

Preventivní program „Do dna“

Ve čtvrtek 20. 4. 2017 absolvovali  žáci 8. a 9. ročníku preventivní  program věnovaný alkoholové závislosti – „Do dna“. Cílem daného dopoledního projektu bylo děti informovat o tom, co všechno se může stát, pokud člověk ztratí kontrolu nad konzumací alkoholu a jaká rizika vyplývají z jeho užívání.

Jarní ekologická vycházka

Poslední den před velikonočními prázdninami – ve středu 12. 4. 2017 – se vydali žáci všech tříd se svými paními učitelkami do okolí naší obce – Brodku u Konice, aby uklidili a vyčistili naši přírodu od nánosů odpadků, plastových obalů, papírů atd. I když počasí moc nepřálo, všechny účastníky hřál pocit z dobře vykonané práce.