Šerpování budoucích prvňáčků

V úterý 20. 6. 2017 proběhlo v obřadní síni Obecního úřadu v Brodku u Konice slavnostní šerpování budoucích prvňáčků. Této slavnostní chvíle se tradičně zhostili odcházející deváťáci. Celé akci neodmyslitelně předcházely intenzivní přípravy.

Úvodního projevu se ujali spolužáci Lucie Hamplová a Michal Grepl.  V něm zhodnotili svá léta na Základní škole v Brodku u Konice a popřáli budoucím prvňáčkům, aby se jim na naší škole líbilo. Nezapomenutelným zážitkem také bylo kulturní vystoupení žákyně 8. ročníku, Valérie Rusové, která je vítězkou několika významných pěveckých soutěží  našeho regionu. Nádherně zazpívala melodii z muzikálu Bídníci. Také nesmíme zapomenout na kluky – osmáky – Michala Zahálku a Adama Ošlejška,  kteří se vzorně postarali o techniku a ozvučení sálu.