|

Minifotbal – turnaj

V pátek 13. 10. 2017 proběhl v Prostějově turnaj o postup do okresního finále v minifotbalu. Celou akci organizovala OR AŠSK ČR Prostějov ve spolupráci se ŠSK při ZŠ okresu Prostějov a Sportcentrem DDM Prostějov.

Družstvo ve složení Jan Franc, Vojtěch Franc, Roman Zemánek, Petr Otevřel, Adam Ošlejšek, Kryštof Robin Grepl, Jan Zatloukal, Josef Zatloukal a Lukáš Dunča reprezentovalo naši školu více než dobře. Ve skupině jsme bojovali o postup do okresního finále s Gymnáziem Jiřího Wolkera, ZŠ Jana Železného, ZŠ Klenovice na Hané a ZŠ Němčice na Hané. Naše družstvo neprohrálo ani jeden zápas. Dokázali jsme porazit Gymnázium Jiřího Wolkera i ZŠ Jana Železného. V utkání se ZŠ Klenovice na Hané a ZŠ Němčice na Hané jsme remizovali. K naší velké smůle o postupu do okresního finále rozhodovalo nakonec lepší skóre žáků ze ZŠ Klenovice na Hané a ZŠ Němčice na Hané. Kluci skončili na krásném 3. místě. Gratulujeme!