Preventivní zubní prohlídky

Zpráva od zubní lékařky MUDr. Jany Hajnyšové
 
„Vážení rodiče,
od 1. 9. 2017 byly ukončeny preventivní prohlídky na zubním oddělení v Brodku u Konice ve spolupráci se ZŠ. Žádám laskavě rodiče, kteří mají zaregistrovány děti v naší péči (MUDr. Jana Hajnyšová), aby se průběžně objednávali s dětmi na preventivní prohlídky a k případnému zubnímu ošetření.

Prosím o důslednost  a zodpovědný přístup rodičů v rámci prevence dětského chrupu. Pravidelnou návštěvou u stomatologa lze předcházet rozvinutí zubního kazu, zánětům dásní a parodontu. Proto prosím, nepodceňujte toto ošetření a chraňte děti před zbytečnými a nepříjemnými zážitky na zubním oddělení při zanedbávání preventivní péče. Zdravý chrup znamená zdravý organismus bez dalších zdravotních komplikací!“

MUDr. Jana Hajnyšová

Od školního roku 2017/2018 bude škola zajišťovat preventivní zubní prohlídku (pro děti, které jsou registrované u MUDr. Jany Hajnyšové) pouze pro žáky z 1., 2. a 3. třídy. Termín prohlídky bude upřesněn.