|

Soutěž ve florbale – dívky

Dne 20. 11. 2017 proběhla  ve Sportovní hale Sportcentra v Prostějově soutěž IV. kategorie dívek o postup do okresního finále ve  florbale. Naší školu reprezentovaly žákyně 9. třídy. Družstvo ve složení Tereza Urbanová, Karolína Kyselá, Simona Jelínková, Pavla Budzáková, Valérie Rusová, Marcela Mazalová, Monika Mazalová, Lucie Kovářová a Petra Dvořáková se utkalo v prvním zápase s družstvem Brodek u Prostějova. Ve vyrovnaném zápase dívky prohrály 1:0. Druhý zápas se ZŠ J. Železného dívky nezačaly nejlépe. Po prvních minutách hry prohrávaly 2:0. Ke konci první půle se však Tereze Urbanové podařilo vstřelit náš první gól a pár minut poté přidala Tereza ještě jeden. Pokud by dívky udržely remízu, postupovaly by do okresního finále na lepší skóre. Bohužel asi 40 sekund před koncem zápasu se soupeřkám podařilo skórovat. Postup do finále nám tak unikl doslova v poslední minutě. Za vzornou reprezentaci naší školy patří dívkám velké poděkování.