|

Soutěž ve florbale – chlapci

V okresním kole soutěže IV. kategorie hochů ve florbale, konaném dne 23. 11. 2017 v sportovní hale Sportcentra DDM v Prostějově, naše družstvo suverénně zvítězilo a zajistilo si tak  postup do okresního finále.Družstvo ve složení Kryštof Robin Grepl, Adam Ošlejšek, Josef Zatloukal, Jan Zatloukal, Lukáš Dunča, Roman Zemánek, Petr Otevřel, Vojtěch Franc, Jan Všetička, Jakub Antl a Jakub Zahálka dokázalo hladce porazit všechny soupeře – ZŠ Palacká 3:0,  ZŠ Kollárova 6:1 a ZŠ Majakovského 5:2. Adam Ošlejšek ve vzorné spolupráci s Kryštofem Robinem Greplem dokázal vstřelit 7 branek a stal se tak nejlepším střelcem soutěže. V obraně odvedli velmi dobrou práci Josef Zatloukal, Jan Zatloukal a brankař Roman Zemánek.  Za vzornou reprezentaci školy všem hráčům děkujeme a přejeme úspěch v okresním finále!