|

Třetí místo v okresním finále soutěže ve florbale

Florbalové družstvo ve složení: Kryštof Robin Grepl, Adam Ošlejšek, Josef Zatloukal, Jan Zatloukal, Lukáš Dunča, Roman Zemánek, Petr Otevřel, Vojtěch Franc, Jan Všetička, Jakub Antl a Jakub Zahálka vybojovalo v těžké konkurenci sedmi družstev fantastické 3. místo.

Dne 30. 11. 2017 ve sportovní hale Sportcentra DDM v Prostějově dokázali naši žáci porazit ZŠ Dr. Horáka (5:2), ZŠ E. Valenty(3:1) a v boji o třetí místo na „nekonečná“ a nervy drásající trestná střílení i loňského vítěze okresního finále ZŠ Melantrichova. Vítězného gólu jsme se dočkali až po osmém nájezdu. Šťastným střelcem byl nakonec kapitán našeho družstva Kryštof Robin Grepl.

Poděkování za skvělý výkon si zaslouží brankař Roman Zemánek, útočník Adam Ošlejšek, obránci Josef Zatloukal a Jan Zatloukal. Jediný soupeř, kterého se nám nepodařilo porazit, bylo družstvo ZŠ a RG Prostějov (celkový vítěz soutěže). Děkujeme a gratulujeme celému družstvu s trenérem Ing. Mgr. Romanem Tučkem. Budeme se těšit na další sportovní úspěchy.