Konec 1. pololetí a pololetní vysvědčení

fotogalerie aktualizována 1. 2. 2018

Ve středu 31. 1. 2018 probíhaly poslední vyučovací hodinu ve všech  třídách třídnické hodiny spojené s rozdáváním výpisu pololetního vysvědčení. Zvláště pro prvňáčky to byl slavnostní den, protože dostávali svá vysvědčení poprvé v životě.

Žáci 5. třídy se s třídní paní učitelkou vydali do Prostějova, kde navštívili muzeum a výpis z vysvědčení jim tam byl slavnostně předán.

Paní učitelky i pan učitel si ve třídách povídali o tom, co se podařilo a v čem by se žáci mohli ještě polepšit. 

Žáci 9. třídy vyzvali v tento den zaměstnance školy k volejbalovému zápasu. Odpoledne se v tělocvičně školy odehrálo napínavé sportovní utkání. Síly byly vyrovnané a těsným skóre zvítězili dvěma vítěznými sety zaměstnanci školy. Je však nutné dodat, že v třetím přátelském setu slavili výhru deváťáci.

Tímto pěkným sportovním zážitkem jsme ukončili 1. pololetí a nyní HURÁ do 2. pololetí školního roku 2017/2018.