Sportovní den

Pátek 22. června 2018 se nesl ve sportovním duchu. Dopoledne proběhla malá sportovní olympiáda, žáci absolvovali několik sportovních disciplín. Nejlepší sportovci z každé třídy byli slavnostně vyhlášeni a odměněni diplomem a medailí. Smíšené družstvo tvořené žáky 8. a 9. třídy vyzvalo k volejbalovému zápasu zaměstnance školy. Tentokrát žáci zvítězili nad dospěláky.

Odpoledne jsme se přesunuli do areálu fotbalového hřiště, kde již byl pro děti připraven skákací hrad, agentura Generali přivezla automobil – otočný simulátor a brýle simulující požití drog. Zájemci se mohli zúčastnit Běhu naděje a přispět na onkologicky nemocné pacienty – celkem se do pokladničky vybralo 1928,- Kč – částka byla odeslána na účet pořadatelů sbírky Běhu naděje. Děkujeme.

Následoval také zápas malých fotbalistů proti maminkám, větší kluci si zahráli proti tatínkům.

Děkujeme všem organizátorům a pomocníkům za příjemně strávený den plný sportovních výkonů a radosti z pohybu.

Žák 8. třídy Miroslav Pejř natočil a zpracoval videozáznam našeho sportovního dne: