Mladí hasiči – Závod branné všestrannosti

Zpráva od brodeckých mladých hasičů

V sobotu 6. 10. 2018 se uskutečnilo okresní kolo závodu branné všestrannosti ve Vitčicích. Za naše SDH Brodek u K. startovala dvě družstva mladých hasičů. Připravovala se celý měsíc, a to 2krát v týdnu, aby obhájila loňské vítězství. V A týmu nám startovali dva nováčci a v B týmu závodili všichni poprvé. Tvrdá příprava se vyplatila a A tým skončil zaslouženě na 1.místě. B tým doběhl na úžasném 10. místě. Celkem startovalo v naší kategorii mladších žáků 28 družstev z celého okresu Prostějov.

A tým:
Kapitán Eliška Greplová 5. tř.
Lukáš Koudelka 4. tř.
Dan Ščudla 4. tř.
Patrik Vařeka 4. tř.
Maruška Kubová 4.tř.

B tým:
Kapitán Ivanka Vařeková 3. tř.
Adam Ščudla 1. tř.
Kritýnka Bohuslavová 2. tř.
Natálka Kubová 1. tř.

Pro nemoc nemohla startovat Martinka Koudelková 1. tř.

Příspěvek zaslala Kamila Greplová