Minifotbal

Dne 9. 10. 2018 se konala ve Sportovním areálu Fotbal Prostějov Za místním nádražím soutěž školních družstev v minifotbale.
Družstvo ve složení Miroslav Švancara, Vojtěch Franc, Samuel Kučera, Adam Franc, Tomáš Nehera, Petr Otevřel, Jan Franc, Markéta Trundová, Simona Milarová a Roman Zemánek neudělali naší škole vůbec ostudu. Mimořádný výkon podali naši útočníci Roman Zemánek, který vstřelil 7 branek a Jan Franc, který vstřelil 5 branek. Družstvo podržel a velmi dobrý výkon podal v bráně Miroslav Švancara.
Ve skupině jsme se utkali s Gymnáziem Jiřího Wolkera, Němčicemi na Hané, Palackou a Melantrichovou. Na turnaji jsme dokázali porazit Melantrichovu 3:1, remizovat s Palackou 3:3 a prohráli jsme s vítězem skupiny Němčicemi na Hané 3:2, kterým jsme dokázali vstřelit branky pouze my, a s Gymnáziem Jiřího Wolkera 3:2.
Nakonec nás dělil od postupu jediný bod, ale i tak se nemáme za co stydět.

Miroslav Švancara