Florbalové utkání – 24. 1. 2019

Dne 24. 1. 2019 proběhlo  první  vzájemné  přátelské florbalové utkání žáků naší školy s žáky ZŠ Lipová. Akce proběhla v odpoledních hodinách v rámci mimoškolní aktivity žáků 2. stupně v tělocvičně u MŠ Lipová. Poděkování za vzornou organizaci zaslouží pan Bajer z Lipové a samozřejmě  hráči obou družstev.

Naše družstvo  ve složení  Kateřina Mazalová, Petr Otevřel, Roman Zemánek, Jan Franc , Vojtěch Franc , Adam Franc, Tomáš Nehera, Ondřej Vodák  a  Matyáš Grepl  dokázalo zvítězit.  V domácím družstvu  ZŠ Lipová  hráli velmi dobře  také kmenoví  žáci naší školy  Ema Sekaninová, Filip Le, Anna Greplová a Jan Marek.  Věřím , že stejně úspěšní budeme i v plánovaném turnaji, který se bude konat  dne 13. 2. 2019, tentokrát pro žáky 1. stupně a vzájemná utkání  s ZŠ Lipová se stanou tradicí.

S pozdravem „Sportu zdar“ Roman Tuček