Florbalový turnaj mladších žáků v Lipové

Dne 13. 2. 2019 se  žáci prvního stupně naší školy zúčastnili florbalového turnaje. Pořadatelem soutěže byla ZŠ a MŠ Lipová, které nebylo po organizační stránce opravdu co vytknout.

Soutěžilo se ve dvou kategoriích. V první kategorii mladších žáků (1. – 3. tř) nastoupilo proti sobě družstvo naší školy s domácím družstvem ZŠ a MŠ Lipová. Ve dvou odehraných zápasech se našim nejmladším žákům podařilo vždy zvítězit. Nejlepším střelcem se stal s počtem 7 střelených branek  žák naší školy Šimon Hubený  a dvě branky zaznamenala také Ema Umlaufová. Perfektní výkon předvedl  brankař družstva Karel Klement. Výborně hráli všichni nejmladší florbalisté – za 1. tř. Adam Šopf, 2.tř. Tomáš Schwarz, Martin Kučera, Štěpán Skřebský, Tereza Božková, Sofie Bartošová a za 3. tř. Lukáš Koudelka, Šimon Hubený, Tobiáš Pavlík, Ema Umlaufová a Matěj Bartoš.

kategorii starších se nám tolik nedařilo. Družstvo složené ze žáků 4. a 5. tř. obsadilo v celkovém pořadí 4. místo. Zvítězilo družstvo ZŠ Ptení před ZŠ a MŠ Lipová a na třetím místě se umístila ZŠ Protivanov. Přesto si naši hráči ze 4. tř. Václav Vyroubal, Prokop Zbránek, Adam Trnečka, Lukáš Koudelka, David Schwarz, Lukáš Dostál a Linda Slabionová a za 5. tř. Štěpán Zemánek, Ondřej Mazal, Lukáš Nehera, Veronika Otevřelová a Věra Klementová, zaslouží za předvedený výkon velké poděkování.