Ukliď si svou obec

Z důvodu nepříznivé předpovědi počasí se akce přesouvá na pátek 26. dubna 2019.

Nelíbí se vám odpadky pohozené v přírodě? Nepořádek ve vašem okolí? Ukliďme svět společně!

V kampani Ukliďme svět, ukliďme Česko! vycházející z mezinárodních iniciativ Clean Up the World! a Let´s do it! jde o to zbavit okolí odpadků a přispět tak ke zlepšení společného životního prostředí!

Dnem „D“, kdy se v rámci kampaně Ukliďme svět, ukliďme Česko bude uklízet v celé republice, je letos sobota 6. dubna 2019. Naše škola se ke kampani připojí v pátek 12. dubna 2019.

Z důvodu nepříznivé předpovědi počasí se akce přesouvá na pátek 26. dubna 2019.

Žáci 1. až 3. třídy přijdou a přijedou v tento den jako vždy do školy, ve třídě se setkají s třídní učitelkou, která žákům vše vysvětlí, a poté se všichni zapojí do akce v Brodku u Konice a okolí.

Žáci 4. až 9. třídy zůstanou ve svých obcích, kde se sejdou s vyučujícími a budou uklízet svou obec. Podrobné informace obdržíte od třídních učitelek / třídního učitele. Všichni žáci budou sportovně (pracovně) oblečeni.

Rodiče, vybavte své děti pracovními rukavicemi a reflexními vestami – NUTNÉ!

Provoz školní jídelny i školní družiny bez omezení. (Kdo si chce odhlásit oběd, nechť tak učiní nejpozději do 23. 4.)

logo-USUC-2016_WEB_72dpi_black_white