Ukliď si svou obec

Ukliď si svou obec

Z důvodu nepříznivé předpovědi počasí se akce přesouvá na pátek 26. dubna 2019. Nelíbí se vám odpadky pohozené v přírodě? Nepořádek ve vašem okolí? Ukliďme svět společně!  V kampani Ukliďme svět, ukliďme Česko! vycházející z mezinárodních iniciativ Clean Up the World! a Let´s do it! jde o to zbavit okolí odpadků a přispět tak ke zlepšení společného…

Program „Mám chytré tělo“

Program „Mám chytré tělo“

Motto: Když už člověk jednou je, … Ve středu 17. 4. 2019  absolvovali žáci 4. – 9. ročníku vzdělávací program s názvem „Mám chytré tělo“. Autor programu Vladislav Zezula žákům za pomoci vlastnoručně vyrobených pomůcek předvedl fungování lidského těla i to, co probíhá v našem mozku, jestliže zažíváme různé pocity – strach, radost, napětí apod.

Zápis dětí do 1. třídy pro školní rok 2019/2020

Zápis dětí do 1. třídy pro školní rok 2019/2020

V pátek dne 5. 4. 2019 se konal zápis dětí do 1. třídy. Budoucí prvňáci se dostavili v dobré náladě a s nadšením plnili zadané úkoly. Společně s učitelkami 1. stupně se dětí ujali také žáci 9. třídy, kteří se představili jako pohádkové bytosti se zajímavými úkoly. Deváťákům děkujeme za pomoc při organizaci zápisu dětí do 1. třídy.