Výsledky fotografické soutěže

V sobotu 15. 6. 2019 proběhlo v Lázních Slatinicích slavnostní vyhlášení fotografické soutěže, jejíž vyhlašovatelem byl Region Haná. Soutěž měla název: „Můj region, můj domov“.

 
Sedmáci dne 15. 5. 2019 během jarní vycházky po Brodku u Konice pořizovali fotografie, a to na různá témata: Stromy, Krása detailu, Voda, Flóra, Fauna, Jarní krajina.
 
Slavnostního předání cen vítězům v Lázních Slatinicích se sedmáci osobně nezúčastnili, proto jim drobné propagační materiály přivezla třídní paní učitelka, která byla této akci přítomna i s paní ředitelkou Mgr. Kateřinou Dostálovou.
 
Z našich žáků v kategorii A – mladší žáci (1. stupeň ZŠ) byli oceněni:
Jolana Dostálová – 2. třída – 2. místo – téma Voda
Lukáš Dostál – 4. třída – 1. místo (téma Krása detailu), 1. místo (téma Stromy), 2. místo (téma Fauna), 3. místo (téma Flora)
 
Štěstí se usmálo také na Vojtěcha Langera, který v kategorii B – starší žáci (2. stupeň ZŠ) – zvítězil s fotografií na téma: Jarní krajina.
 
Našim žákům moc gratulujeme a věřím, že všichni účastníci soutěže neztratili chuť věnovat se hezkému koníčku, jakým fotografování bezesporu je.
 
Mgr. Renata Fialová, třídní učitelka 7. ročníku
 
Další odměnou pro vítězné mladé fotografy byl fotografický workshop „Základy fotografie“ s profesionálním fotografem Jiřím Vysloužilem. Fotoworkshop se konal v sobotu 22. 6. 2019 v krásném prostředí Terezského údolí u Náměště na Hané. Účastnili se ho pouze 4 úspěšní mladí fotografové – však o to více se jim pan Vysloužil mohl věnovat.
 
Ve fotogalerii se můžete podívat na vyhlášení vítězů, soutěžní fotografie žáků 7. třídy a několik fotografií z fotografického workshopu.