Výlet 9. třídy – Ostružná

V úterý 18. 6. se žáci 9. třídy vydali na výlet do malebného městečka jménem Ostružná. Bydleli jsme v penzionu Geppert, kde jsme měli snídani, oběd a večeři. Našim cílem bylo zdolat první den nejvyšší vrchol Rychlebských hor – Smrk (1127 m. n. m.), což se vydařilo jak nic.

Druhý den jsme se vydali na další výšlap, a to na Šerák, který se nachází v Hrubém Jeseníku a měří 1351 m. n. m. a znovu jsme byli úspěšní. Po návratu z turistických výletů jsme vždy odpočívali a hráli různé sportovní hry, hlavně volejbal. Druhý den jsme zakončili hraním bowlingu. Ráno 20. 6. jsme se sbalili, nasnídali, šli na nádraží a koupili lístky na vlak, který jel do města Jeseník, kde jsme si dali kofolu. Poté jsme si koupili nové lístky až do Olomouce, kde jsme nasedli do autobusu a jeli domů. Tento výlet se nám líbil a moc jsme si ho užili.

Autoři: Jan Franc, Vojtěch Franc a Filip Zatloukal