6. třída – divadelní představení Irské tance

Dne 5. 11.2019 mohli žáci  6. třídy v Městském  divadle  v Prostějově zhlédnout  představení „Rytmus v srdci – Irská taneční show“ v provedení  tanečního souboru „Merlin“ ze  Slovenka.

Tento taneční soubor působí na slovenské taneční scéně již od roku 1994 a zaměřuje se  především na irské tance a stepové show. Tanečníci svým vystoupením prokázali slibovanou profesionální  úroveň, kvalitní taneční repertoár, spolehlivost  i flexibilitu. Poutavý příběh boje dobra a zla vyprávěný taneční virtuozitou, strhujícím rytmem a působivou výpravou byl opravdu kouzelný a musel se líbit.  Cestou do divadla se žáci také nenudili, byla totiž  zaměřena na poznávání  osobností  slavných  prostějovských rodáků. Poznáte z fotografií, o které se jedná?

Ing. Mgr. Roman Tuček