Projektový den „Objev svůj talent“

V úterý 19. 11. 2019 se uskuteční projektový den „Objev svůj talent“. Žáci mohou přijít do školy oblečeni spíše sportovně, vezmou si psací pomůcky, svačinu, pití. Žáci 1. až 3. třídy končí výuku v 12:30, žáci 4. až 9. třídy dle rozvrhu.„Každý má na něco talent, jen ho objevit“.

Cílem projektového dne je, aby si žáci vyzkoušeli něco zajímavého a nového, a přitom třeba objevili, jaký se v nich skrývá talent. Skupinky žáků si projdou jednotlivé dílny, které budou zaměřeny napříč různými obory – řemesla, technika, sport, věda, hudba, umění, …

Vážení rodiče a přátelé, budeme velmi rádi, kdyby se někdo z Vás chtěl do projektového dne zapojit a vést jednu dílnu – ukažte našim žákům, co umíte! I kdybyste se chtěli pouze informovat, neváhejte kontaktovat vedení školy.