Divadélko pro školy z Hradce Králové opět v Brodku u Konice

Dne 14. 11. 2019 žáci 1. až 5. ročníku zhlédli v kulturním domě v Brodku u Konice divadelní představení – „Poklad kapitána Baltazara“ – známých protagonistů Divadélka pro školy z Hradce Králové. Představení se dětem velmi líbilo a v závěru se dozvěděli, že velké bohatství může přinést jen starosti a konec přátelství.

Třída je místo, kam chodím rád

„Třída je místo, kam chodím rád,“ byl název preventivního programu pro žáky 6. a 7. ročníku, který se konal  v úterý 12. 11. 2019.  Tento den nás navštívila pracovnice Pedagogicko psychologické poradny z Prostějova paní PhDr. Mgr. Kristína Kalabisová, aby si v uvedených třídách za přítomnosti třídního pana učitele 6. ročníku Ing. Mgr. Romana Tučka…

Jablečný den

Projektový jablečný den si 31. 10. 2019 připravili žáci 8. třídy pro žáky 1. – 3. třídy ve spolupráci s učitelkami těchto tříd. Během tohoto dne se žáci dozvěděli o jablku nejen mnoho zajímavých informací, ale také si procvičili látku několika vyučovacích předmětů. Vše probíhalo formou her a tvůrčí práce.