Uzavření mateřské školy v Brodku u Konice

Z důvodu vyhlášení mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví dne 10. 3. 2020 se po dohodě se zřizovatelem zcela uzavírá provoz mateřské školy v Brodku u Konice od čtvrtka 12. 3. 2020. Uzavření mateřské školy platí do odvolání.

Sledujte sdělovací prostředky a školní web www.zsbrodekukonice.cz.

Rodiče dětí mladších 10 let mají nárok na ošetřovné, pokud v důsledku tohoto rozhodnutí zůstanou doma s dítětem mladším 10 let.

Tiskopis ošetřovného vydává p. Folkmanová v kanceláři základní školy.

Vážení rodiče, omlouvám se za komplikace, které Vám uzavření mateřské školy způsobí. Rozhodování nebylo jednoduché, k tomuto kroku jsme s panem starostou a členy zastupitelstva přistoupili po důkladném zvážení všech dostupných informací a doporučení Ministerstva zdravotnictví, MŠMT a Krajského úřadu Olomouckého kraje. Musíme především myslet na zdraví našich dětí, zaměstnanců a občanů.

Mgr. Kateřina Dostálová