Výsledky soutěže „Víš, kde žiješ?“

V únoru 2020 vyhlásila MAS Region Haná korespondeční soutěž pro žáky 2. stupně základních škol s názvem „Víš, kde žiješ?“. Soutěž byla zaměřena na geografické znalosti, zejména o Evropě, České republice a místním regionu s mírným přesahem do jiných přírodovědných předmětů.

Soutěžní úkoly řešil vždy tým 3 žáků. I přes uzavření škol se naši žáci dokázali v týmech domluvit, pokračovali v soutěži a zaslouženě si odnesli krásné ceny.

Kategorie I (6. a 7. třída):

1. místo – Glóbusáci – Ondřej Langer, Beáta Bittnerová, Matyáš Grepl (7. třída) – každý z týmu obdržel power banku, sluchátka a další upomínkové předměty

3. místo – ABROŠ – František Hloušek, Ester Havlenová, Ondřej Sekanina (6. třída) – každý z týmu obdržel flash disc a další upomínkové předměty

Kategorie II (8. a 9. třída):

4. místo – Super osmáci – Vojtěch Langer, Adéla Václavíková, Aneta Vičarová

6. místo – Borci – Ema Sekaninová, Adam Franc, Filip Eyer

Našim žákům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.