Zahájení nového školního roku 2020-2021

Nový školní rok 2020-2021 začíná v úterý 1. září 2020. Těšíme se na vás 🙂

Milí prvňáčci, vážení rodiče a zákonní zástupci prvňáčků, sejdeme se v úterý 1. září 2020 v 8:00 hod. v učebně 1. třídy (malá budova, vstup do budovy Vám bude umožněn od 7:45 hod). Vezměte si s sebou aktovky a přezůvky. První školní den pro prvňáčky bude ukončen přibližně v 9:00 hod.

Milí žáci 2. a 3. třídy, sejdeme se v úterý 1. září 2020 v 7:15 hod. v šatně na malé budově, vezměte si s sebou přezůvky, psací potřeby a zápisník.

Milí žáci 4. až 9. třídy, sejdeme se v úterý 1. září 2020 v 7:15 hod. ve vaší šatně ve velké budově, vezměte si s sebou přezůvky, psací potřeby a zápisník.

Pro žáky 2. až 9. třídy bude první školní den ukončen přibližně v 8:20 hod.

Žádáme o respektování těchto pravidel (platné od 1. září 2020 do odvolání):
– rodiče žáků nemohou vstupovat do budovy školy (výjimku mají pouze rodiče prvňáčků dne 1. září 2020 v čase od 7:45 do 9:00)
– žáci si ihned po vstupu do budovy školy umyjí ruce mýdlem a teplou vodou, provedou dezinfekci rukou – vše pod dohledem pedagogického pracovníka
– platí zákaz vstupu do budovy školy osobám, které vykazují příznaky infekčního onemocnění (zvýšená teplota, kašel, nevolnost)
– každý žák má ve své aktovce připravenou čistou roušku, kterou v případě potřeby použije dle pokynů pedagogického pracovníka

Provoz školní družiny:
– od středy 2. září 2020: ranní i odpolední provoz pro přihlášené žáky (pouze pro žáky, kteří odevzdají závaznou přihlášku do školní družiny, žáci přihlášku obdrží dne 1. září)

Školní jídelna začíná vařit ve středu 2. září 2020. (Přihlášky ke stravování ve školní jídelně jste odevzdávali již v červnu. V případě nejasností se informujte u vedoucí školní jídelny.)

POZOR: Ve čtvrtek 3. září 2020 školní jídelna nevaří, po celé dopoledne bude v Brodku u Konice přerušena dodávka elektřiny.