Provoz školy od 30. 11. 2020

V pondělí 30. 11. 2020 je povolena osobní přítomnost:

– žáků 1. stupně – povinná prezenční výuka (všichni ve škole)

– žáků 9. ročníku – povinná prezenční výuka (všichni ve škole)

– žáků 6., 7. a 8. ročníku v režimu rotační výuky (týden prezenční výuka, týden distanční výuka)

V týdnu od 30. 11. do 4. 12. nastoupí do školy celý 1. stupeň a žáci 6. a 9. třídy. Žáci 7. a 8. třídy pokračují v distanční výuce.

V týdnu od 7. 12. do 11. 12. nastoupí do školy – celý 1. stupeň, žáci 7., 8. a 9. třídy. Žáci 6. třídy budou mít distanční výuku.

V dalších týdnech se žáci 6., 7. a 8. třídy pravidelně střídají v prezenční a distanční výuce.

Školní družina – ranní i odpolední – je v omezeném provozu kvůli dodržení hygienických opatření.

Žáci, kteří nastoupí do školy k prezenční výuce, budou automaticky přihlášeni na oběd ve školní jídelně. Nárok na oběd do jídlonosiče mají pouze žáci v distanční výuce, a to dle již dříve stanovených pravidel.

Vážení rodiče,

podrobné informace jste obdrželi prostřednictvím školního informačního systému. V případě dotazů se neváhejte obrátit na třídní učitelky.