Zahájení nového školního roku 2021/2022

aktualizováno 30. 8. 2021 – vložena příloha pro ty z Vás, kdo nemáte prozatím přístup do informačního systému

Nový školní rok 2021-2022 začíná ve středu 1. září 2021. Těšíme se na vás 🙂

Milí prvňáčci, vážení rodiče a zákonní zástupci prvňáčků, sejdeme se ve středu 1. září 2021 v 8:00 hod. v učebně 1. třídy (malá budova, vstup do budovy Vám bude umožněn od 7:45 hod, nutný respirátor a maximálně 2 doprovázející osoby). Vezměte si s sebou roušku, aktovku a přezůvky. První školní den pro prvňáčky bude ukončen přibližně v 9:00 hod. Žáci 1. třídy se budou testovat (screeningové testování na covid-19) 2. září, podrobné informace obdržíte emailem.

Milí žáci 2. a 3. třídy, sejdeme se ve středu 1. září 2021 v 7:15 hod. v šatně na malé budově, vezměte si s sebou roušku, přezůvky, psací potřeby a zápisník.

Milí žáci 4. až 9. třídy, sejdeme se ve středu 1. září 2021 v 7:15 hod. ve vaší šatně ve velké budově, vezměte si s sebou roušku, přezůvky, psací potřeby a zápisník.

Pro žáky 2. až 9. třídy bude první školní den ukončen přibližně v 8:20 hod.

Žádáme o respektování těchto pravidel (platné od 1. září 2021 do odvolání):
– rodiče žáků nemohou vstupovat do budovy školy (výjimku mají pouze rodiče prvňáčků dne 1. září 2021 v čase od 7:45 do 9:00)
– žáci si ihned po vstupu do budovy školy umyjí ruce mýdlem a teplou vodou, provedou dezinfekci rukou – vše pod dohledem pedagogického pracovníka
– platí zákaz vstupu do budovy školy osobám, které vykazují příznaky infekčního onemocnění (zvýšená teplota, kašel, nevolnost)
– všechny osoby, které vstupují do školy, jsou povinny mít ochranu úst dle nařízení vlády (žáci roušku, osoby od 15 let respirátor)

Provoz školní družiny:
– od čtvrtka 2. září 2021: ranní i odpolední provoz pro přihlášené žáky (pouze pro žáky, kteří odevzdají závaznou přihlášku do školní družiny, žáci přihlášku obdrží dne 1. září)

Školní jídelna začíná vařit ve čtvrtek 2. září 2021. (Přihlášky ke stravování ve školní jídelně jste odevzdávali již v červnu. V případě nejasností se informujte u vedoucí školní jídelny.)

Podrobné informace (i k testování žáků) obdržíte prostřednictvím školního informačního systému.

nové Provoz školy od 1. září vzhledem ke covid-19