Soutěž v přespolním běhu

Dne 15. září 2021 se naši žáci účastnili sportovní soutěže PŘESPOLNÍ BĚH – okresní finále.

Soutěžili ve třech kategoriích:

III. dívky běh 1200 m – 6. třída: Ema Umlaufová, 7. třída: Barbora Kschwendová, Tereza Francová, Adéla Greplová

III. chlapci běh 1200 m – 6. třída: Daniel Ščudla, 7. třída: Prokop Zbránek, Lukáš Koudelka, Martin Malínek

IV. chlapci běh 1700 m – 9. třída: Michal Suchomel, Martin Zatloukal, Matyáš Grepl, Ondřej Selig

Soutěž se konala za halou Sportcentra DDM v Prostějově. Žáci měli celkem náročnou trasu na běhání (mokrá tráva, štěrk, hlína, asfalt). Školu v každé kategorii prezentovalo čtyřčlenné družstvo, jejich výsledky se následně sčítaly.

Žáci si zaslouží pochvalu za pěkné výsledky i za výborné sportovní chování a snahu. Všem děkuji a věřím, že na další sportovní soutěž se budeme moci ještě lépe připravit a potrénovat.

Sportu zdar Tereza Malínková.