Děkujeme!

V minulém týdnu jsme pořádali materiální sbírku pro uprchlíky z Ukrajiny.

Vážení rodiče, milí žáci a také občané Brodku u Konice, děkujeme za všechny příspěvky do sbírky. Paní učitelky se shodují, že tato sbírka měla pro děti velký psychologický význam – děti dobře vnímají, co se kolem nich děje, a tato sbírka jim umožnila „něco“ udělat, „nějak“ pomoci.Část sbírky tvořily „Krabice od srdce“ – bylo jich 32 a byly předány na sběrném místě v Prostějově (podívejte se na fotografie).

Druhá část sbírky byla předána KACPU Olomouc (Krajské centrum na pomoc Ukrajině). Velmi za tuto významnou pomoc děkují. 

FB příspěvek KACPU

Žáci věnovali:
54 šamponů, 40 balíků kapesníků, 10 ručníků, 24 paštik, 9 sprchových gelů, 116 tuhých mýdel, 93 zubních past, 99 zubních kartáčků, 80 ovocných kapsiček, 54 krémů, dále křupky, piškoty, sušenky, oplatky, ovocné džusy, brumíky, respirátory, dětská peřinka, jar, desinfekce, krémy na opruzeniny, dětské pleny, vatové tyčinky, náplasti, dudlíky, pantofle, dámské vložky, toaletní papír.

Můžete se podívat na fotografie.