Dopravní soutěž mladých cyklistů

Ve dnech 12. 5. a 13. 5. 2022 se konalo na DDH v Prostějově okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Dopravní soutěže mladých cyklistů se zúčastnilo 26 základních škol z celého prostějovského okresu. Žáci museli splnit 5 disciplín s co nejmenším počtem trestných bodů.

Mladší žáci ve složení: Bohuslavová Kristýna, Koudelková Laura, Bittner Jan a Kučera Martin obsadili krásné 3. místo.
Starší žáci ve složení: Francová Tereza, Havlenová Ester, Koudelka Lukáš a Sekanina Ondřej obsadili krásné 2. místo.
V soutěži jednotlivců obsadili Laura Koudelková 2. místo, Ester Havlenová 2. místo a Ondřej Sekanina 3. místo.
Všem účastníkům soutěže GRATULUJEME a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.
Mgr. Marcela Francová