Výlet 9. třídy

Olomoucí po vodě + laser game

V pátek 24. června 2022 jsme se ráno sešli na autobusovém nádraží v Konici a společně vyrazili autobusem směr Olomouc. Za necelou hodinku jsme byli na místě. Pěšky jsme se přesunuli přes historické centrum až do kempu Krásná Morava, kde pro nás byly přichystány dva rafty. Společně s instruktory jsme sjížděli Mlýnský potok, což je rameno řeky Moravy. Plavba byla velice zajímavá a žáci si jí náležitě užili.

Po obědě nás čekal další adrenalinový zážitek v laser aréně. Hra žáky zcela vtáhla a pohltila. Protáhli většinu svalů při krčení, otáčení, vyklánění zpoza překážek a spoustě dalších pohybů.

Díky pěknému počasí, bohatému programu, ale i dobré náladě se výlet vydařil a přinesl nám spoustu pěkných zážitků.

Závěrem bych chtěla žáky pochválit za výborné chování během celého výletu a poděkovat jim za to, jak skvělý kolektiv dokázali vytvořit.

Mgr. Monika Konečná