První školní den – 1. 9. 2022

Vážení rodiče, milí žáci a přátelé školy.

Zdravíme Vás v novém školním roce 2022/2023. Ve čtvrtek 1. září 2022 jsme slavnostně přivítali naše žáky. Žáci 9. třídy mají před sebou důležité rozhodnutí, jakou střední školu si zvolí a kolik úsilí budou věnovat přípravě na přijímací zkoušky. Žáci 6. třídy se přivítali s novou třídní paní učitelkou i s novými spolužačkami. Čtvrťáci našli svou třídu již na velké budově, kde na ně čekala nová paní učitelka s panem asistentem.

Naši nejmladší žáci – prvňáci – přišli v tento den do školy i se svými rodiči a příbuznými. Společně si prohlédli nové učebnice, školní pomůcky i dárečky. Hned si vyzkoušeli, co je v tomto školním roce čeká – projektová výuka, při které si budou hrát na námořníky. Musí zvládnout námořní plavbu po různých ostrovech, na kterých rostou písmenka, číslice, žijí různá zvířátka, podivné rostliny, písničky a hry.