Dopravní soutěž mladých cyklistů

Ve dnech 11. 5. a 12. 5. 2023 se konalo na DDH v Prostějově okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Dopravní soutěže mladých cyklistů se zúčastnilo 29 základních škol z celého prostějovského okresu. Žáci museli splnit 5 disciplín s co nejmenším počtem trestných bodů.

Mladší žáci ve složení: Bohuslavová Kristýna, Dostálová Elena, Bittner Jan a Kučera Martin
Starší žáci ve složení: Francová Tereza, Havlenová Ester, Kalabis Jakub a Sekanina Ondřej

Obě družstva mladších i starších žáků vybojovala krásné 1. místo a budou naši školu a okres Prostějov reprezentovat v krajském kole DSMC v Mohelnici. Přejeme mnoho úspěchů.

V soutěži jednotlivců obsadili Elena Dostálová 2. místo, Ester Havlenová 1. místo, Tereza Francová 2. místo a Ondřej Sekanina 3. místo. Všem účastníkům soutěže GRATULUJEME a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Marcela Francová