I. oddělení školní družiny

Školní družina se pozvolna přehoupla od prvního školního dne v září až po poslední den v červnu. Čas v družině nám krásně plynul. Děti si malovaly, učily se básničky, písničky, sportovaly, bádaly, hrály si a prováděly plno jiných aktivit.

V září se děti z první a druhé třídy vyfotily a každý si obkreslil a následně vystřihl svou ruku, kterou si různě vymaloval, vyzdobil a nalepil do společného sešitu. To samé děti udělaly na konci června. Vyfotily se a opět obkreslily svoji ruku a nalepily ji do společného sešitu vedle své ruky z měsíce září. Byla to jejich DRUŽINOVÁ RUKA. Porovnávaly, jestli jejich ruka za ten školní rok povyrostla a sledovaly, jak se zlepšily ve vystřihování a malování. Porovnávaly také fotky z měsíce září a června, komu se změnil vzhled. Shodou okolností měli někteří žáci na sobě v červnu stejné oblečení jako při focení v září. Děti si také sešit půjčovaly na víkendy domů. Mohly do něj na památku něco napsat a nakreslit.

Bohuslavová Zuzana, vychovatelka