Školní výlet 5. třídy do DinoParku Vyškov

Dne 21. 6. 2023 jsme vyrazili s 5. třídou na školní výlet do Vyškova. Spolužáci nastupovali na zastávkách svého bydliště a jeli jsme autobusem do Prostějova, potom do Vyškova. Ve Vyškově jsme museli dojít do ZOO. Nebylo to daleko. Jakmile bylo 9 hodin, vyrazili jsme vláčkem do DinoParku a po cestě jsme mávali autům a ta na nás troubila. Poté, co jsme dorazili na místo, šli jsme si koupit nějaké občerstvení. Také jsme zjistili, že hned tady jsou dva dinosauři, kteří vydávají zvuky a pohybují se. Chvíli na to jsme šli do stroje, který měl napodobovat hurikán. Jakmile si to všichni vyzkoušeli, šli jsme projít celý DinoPark. U některých dinosaurů jsme se vyfotili a pak jsme zhlédli 4D kino a to bylo super.

V 11 hodin přijel vláček a odvezl nás do ZOO. Tam byla různá zvířata a mohli jsme krmit kozy na dvorečku. Na chvíli jsme si šli zadovádět na hřiště, byla tam zábava a pak jsme se odebrali na vlakové nádraží. V Prostějově jsme si ještě dali zmrzlinu a jeli jsme domů. Všem se výlet moc líbil, vydařil se a počasí nám přálo.

Zapsaly žákyně 5. třídy Renata Trundová a Terezie Fiedlerová