Poslední den školního roku 2022/2023

Vážení rodiče, děvčata a chlapci, přátelé školy!

Skončil školní rok 2022/2023. Pro některé z vás je to konec povinné školní docházky, s většinou z vás se s radostí setkáme v září. Prvňáci dopluli na svůj prázdninový ostrov, třeťáci se rozloučili s paní učitelkou i s malou budovou, páťáci se také loučili s paní učitelkou a výukou na 1. stupni. Všichni jste, milí žáci, udělali velký kus práce v uplynulém školním roce a zasloužíte se letní prázdniny.

Vážení rodiče, chtěla bych Vám moc poděkovat za spolupráci, podporu a pomoc, kterou naší škole projevujete. S důvěrou nám svěřujete Vaše děti a vězte a věřte, že celý pedagogický sbor dělá vše pro to, abychom ji nezklamali. Děkujeme Vám za každé milé slovo, ocenění z Vaší strany je známkou toho, že se snažíme dělat dobře svou práci pro Vaše děti, a tím i pro Vás.

Užijme si všichni krásného léta a s celým učitelským sborem se na Vás budeme těšit opět v září.

Mgr. Kateřina Dostálová, ředitelka školy

Vysvědčení rozdána a hurá na prázdniny! 🙂