Soutěž – Přespolní běh

Dne 10. října 2023 se naši žáci účastnili sportovní soutěže PŘESPOLNÍ BĚH – okresní finále.
Soutěž se konala za halou Sportcentra DDM v Prostějově. Žáci měli náročnou trasu na běhání (mokrá tráva, štěrk, hlína, asfalt atd.). Školu v každé kategorii prezentovalo vybrané družstvo, jejich výsledky se následně sčítaly.

Soutěžili ve třech kategoriích:
III. kategorie – dívky běh 1200 m – 6. třída: Renata Trundová, Markéta Kolářová 7. třída: Laura Koudelková, Natálie Kalabisová, Karolína Leová, Veronika Franková
IV. kategorie – dívky běh 1200 m – 8. třída: Ema Umlaufová, 9. třída: Barbora Kschwendová, Michaela Kolářová, Tereza Francová
IV. kakegorie – chlapci běh 1700 m – 8. třída: Daniel Ščudla, Tobiáš Pavlík, Marek Mikeš, 9. třída: Lukáš Koudelka, Josef Přikryl

Výsledky:
III. dívky – 3. místo
IV. dívky – 11. místo
IV. chlapci – 10. místo

Žáci si zaslouží pochvalu za pěkné výsledky i za výborné sportovní chování a snahu. Všem děkuji a věřím, že pěkné výsledky nás budou motivovat k další práci.
Sportu zdar Tereza Malínková