Vánoční jarmark

1. prosince 2023 od 15:00 do 18:00

V pátek 1. prosince 2023 Vás srdečně zveme na Vánoční jarmark, který se od 15 hod. uskuteční v hlavní budově Základní školy v Brodku u Konice.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Přijměte pozvání a pojďme společně s našimi dětmi zahájit adventní dobu. Připravujeme vánoční představení i bohaté občerstvení.

Objednejte vánoční hvězdu, přispějete tímto způsobem na nemocné děti v olomoucké nemocnici. (informace níže)

Milí žáci, vážení rodiče, přátelé,
budeme si velmi vážit Vaší pomoci – můžete se podílet na organizaci vánočního jarmarku, výzdobě tříd, můžete pomoci při prodeji občerstvení a vánočních výrobků, můžete darovat své vánoční výrobky nebo upečené cukroví k prodeji v jednotlivých třídách, případně se podílet jinou formou sponzoringu. Výtěžek z Vánočního jarmarku použijeme pro potřeby žáků – hry, sedací kostky a vaky, hrací koberce, výtvarné potřeby apod.
Chcete-li nějakým způsobem pomoci, kontaktujte zástupce rodičů za Vaši třídu, případně třídní učitelku Vašeho dítěte.

VÁNOČNÍ HVĚZDA

Na prodej jsou hvězdy v barvě červené, bílé a růžové.
Cena vánoční hvězdy: velká za 120 Kč, malá za 60 Kč
Vánoční hvězdy budeme prodávat na VÁNOČNÍM JARMARKU v pátek dne 1. 12. 2023 v hlavní budově Základní školy v Brodku u Konice.

Objednávky posílejte do neděle 19.11. 2023 prostřednictvím emailu: marcela.francova@zsbrodekukonice.cz  nebo facebooku (komentář pod příspěvek).

Do emailu nebo komentáře uveďte:

Předmět: VÁNOČNÍ HVĚZDA
1) jméno a příjmení