Fotbalová soutěž McDonald’s Cup – okresní kolo

aktualizace: Přidán videosestřih.

Žáci 1. stupně vyhráli okresní kolo Mc Donald´s Cupu rozdílem třídy a postoupili do okresního finále!

Dne 2. května se naše škola zúčastnila okresního kola fotbalového turnaje Mc Donald´s Cup, který ovládla 5-ti výhrami v 5-ti zápasech se skóre 22:1, v zastoupení hráčů 3. – 5. třídy pod vedením Bc. Patrika Synka. 

Nejlepším střelcem týmu byl 10-ti gólový Sebastián Kapec.
Výsledky: 
Ptení – Brodek u Konice 0:6
Brodek u Konice – Němčice 3:0
Brodek u Konice – Klenovice 6:0
Reálné gymnázium PV – Brodek u Konice 0:5
Brodek u Konice – Melantrichova PV 3:1

Tým předvedl velkou bojovnost a spoustu hezkých fotbalových momentů, kdy i proti několikanásobně větším školám nezůstával pozadu. Celému týmu patří velká pochvala za předvedený výkon a vzornou reprezentaci naší školy.
Bc. Patrik Synek