Projektový „Den Země“ v 4. a 9. třídě

Dne 23. 4. žáci 4. třídy společně s deváťáky oslavili Den Země. Žáci 9. ročníku si pro mladší spolužáky připravili zajímavou a poučnou Ekologickou stezku, která vedla od školy až do Labutic k myslivecké chatě. Čtvrťáci jim na oplátku přichystali otázky a úkoly z oblasti přírodovědy, matematiky (číselné třídění odpadků) a ekologie. Na závěr čtvrťáci napsali dopis naší planetě a každý z nich obdržel – Řád ekologického nadšence. Tento den jsme si společně hodně užili. Čtvrťáci a deváťáci vyhodnotili tuto spolupráci velmi kladně.

Kristýna – „Bylo super, jak jsem plnila úkoly společně s celým týmem.“
Nikola – „Velká mňamka bylo opékání špekáčků.“
Míša – „Za účast jsme dostali pěkná ocenění a sladkosti.“
Viktor- „Bál jsem se, že se ztratím, ale nestalo se.“
Fana – “ Viděli jsme srnky, mrtvého krtka a moc mě bolely nohy.“
Nella – „Bylo to nejvíc super, líbilo se mi, jak jsme se všichni starali o přírodu.“
Jirka a Denis – „Cesta byla dlouhá, bylo chladněji, ale moc se nám v přírodě líbilo.“
Rozárka – „Já jsem byla v týmu s Viktorem, Míšou, Patrikem, Bárou a užili jsme si to.“