Fotbalová soutěž McDonald’s Cup – okresní finále – VÍTĚZOVÉ

Žáci prvního stupně postoupili do krajského finále McDonald’s Cupu!

Dne 9. května naše škola vyhrála okresní finále fotbalového turnaje Mc Donald´s Cup a stala se tak nejlepší školou (z 46 škol) v celém okresu Prostějov. Díky tomu postoupila poprvé v historii do krajského finále v Šumperku mezi 6 nejlepších škol v celém Olomouckém kraji, kde se utká s týmy jako je SK Sigma Olomouc, Šumperk, Jeseník a další, v zastoupení hráčů 3. až 6. třídy pod vedením Bc. Patrika Synka.
Nejlepším střelcem týmu byl 11-ti gólový Sebastián Kapec.

Výsledky:
Železného Prostějov – Brodek u Konice 1:2
Brodek u Konice – Určice 3:5
Brodek u Konice – Melantrichova Prostějov 7:0
Valenty Pv – Brodek u Konice 0:4
Brodek u Konice – Nezamyslice 4:0

Tým předvedl velkou bojovnost a spoustu hezkých fotbalových momentů, kdy i proti několikanásobně větším školám nezůstával pozadu. Celému týmu patří velká pochvala za převedený výkon a vzornou reprezentaci naší školy. 
Kluci úspěch oslavili, kde jinde, než zaslouženě v „Mekáči“.
Bc. Patrik Synek