Výlet 6. a 7. třídy

Dne 10. 5. byla 6. a 7. třída na výletě v Brně. Jeli jsme do TOBOGA BONGO, zábavného parku, kde se skoro všem líbilo. Nejvíc ze všech atrakcí se nám v BONGU líbil: fotbal, horolezecká stěna, trampolíny a virtuální realita. Strávili jsme dvě hodiny zábavy a skotačení, takže nám vyhládlo. Naobědvali jsme se a jeli na hrad Špilberk. Měli jsme prohlídku s mladou příjemnou průvodkyní. Prošli jsme spletité temné chodby Kasematy, věznice, které se používaly v době baroka. Dozvěděli jsme se informace o dějinách hradu Špilberku a panovnících, kteří tu žili. Po prohlídce si mohl ten, kdo chtěl, koupit vstup na rozhlednu a také plnit úkoly šifry, na které jsme dostali notýsek a našim úkolem bylo vyluštit tajenku. Pak jsme šli k autobusu. Cestou zpátky nám pan řidič pouštěl pořádné hity, zpívali jsme a užívali dobrou náladu. Byl to super výlet! 
Napsal Vilímek Vojtěch.