Atletická soutěž „Pohár rozhlasu“

Dne 16. 5. 2024 se naši žáci 8. a 9. třídy Lukáš Koudelka, Martin Malínek, Josef Přikryl, Prokop Zbránek, René Frank, Lukáš Koudelka, Tobiáš Pavlík, Marek Mikeš, Daniel Ščudla a Pavel Tesař účastnili sportovní soutěže v atletice – POHÁR ROZHLASU v Prostějově. Chlapci soutěžili v disciplínách: 60 m běh, 1500 m běh, 4×60 m štafeta, skok do výšky, skok do dálky, vrh 4 kg koulí. Celkově skončili chlapci na 6. místě v okrese. Daniel Ščudla se umístil na 3. místě v běhu na 1500 m, kdy tuto trasu zvládl uběhnout za 5:01, chlapci Prokop Zbránek 5:24 a Lukáš Koudelka (8. třída) 5:28, všichni tři tak překonali osobní rekord. Martin Malínek ve skoku do výšky překonal laťku vysokou 142 cm. Lukáš Koudelka (9. třída) podal výborný výkon ve vrhu koulí 9,61 m. Tobiáš Pavlík měl svůj nejlepší výkon ve skoku do dálky 4,54 m. Všem žákům děkuji za přípravu a reprezentaci školy.  Sportu zdar Tereza Malínková.