KDO NESKÁČE NENÍ ČECH aneb OLOMOUC Z VÝŠEK MĚSTSKÝCH VÍŽEK

Dne 7. 6. 2024 jela naše 8. třída na školní výlet do Olomouce. Všichni jsme se sešli v Prostějově na hlavním vlakovém nádraží, odkud jsme jeli vlakem do Olomouce. Autobusem jsme se dopravili do Olympie, kde se nacházela JUMP ARÉNA, ve které jsme strávil dvě hodiny. Potom jsme mohli mít rozchod po Olympii, kde jsme si s Emčou dobře nakoupily.

Z Olympie jsme jeli autobusem na hlavní olomoucké nádraží. Dost se rozpršelo, takže jsme do centra města jeli tramvají. V centru města jsme vystoupali na dvě věže (radniční a sv. Mořice). Z Olomouce jsme se vrátili zpět do Prostějova na hlavní nádraží, odkud už každý jel domů. Výlet jsem si užila, byla to sranda a bylo to fajn.

Zapsala Michaela Zatloukalová, 8. ročník

V pátek minulého týdne jsme byli se třídou na výletě v Olomouci. Bylo to super, protože jsme navštívili JUMP ARÉNU a měli jsme dlouhý rozchod. V JUM ARÉNĚ jsme natočili i videa a koupili jsme si zmrzlinu. Rozchod jsem strávil v KFC s kámošema. Potom jsme šli do posilovny.

Druhá polovina výletu nebyla až tak zábavná. Šli jsme na dvě věže, ze kterých byl překrásný výhled. Ale ty schody byly hrozné. Potom jsme stejnou cestou jeli domů. Výlet byl super. Nejvíc jsem si užil JUMP ARÉNU a posilovnu, ale zklamalo mě, kolik jsem tam utratil.

Zapsal Lukáš Koudelka, 8. ročník

V pátek 7. 6. 2024 jsme jeli na školní výlet do Olomouce. Sraz jsme měli o půl osmé na hlavním nádraží. Potom jsme jeli vlakem na hlavní nádraží Olomouci.  Odtamtud jsme se rovnou vydali do JUMP ARÉNY. Tam to bylo super. Bavilo mě to tam, ale přišlo mi, že posledních 20 minut už bylo moc dlouhých. Po skákání jsme měli rozchod po Olympii. To mě hodně bavilo, protože jsme šly s Míšou nakupovat. Koupily jsme si spoustu krásných věcí. Poté jsme všichni jeli autobusem a potom tramvají do centra města. Tam jsme vylezli na dvě věže. To mě moc nebavilo, ale tak nevadí. Zpáteční cesta vlakem byla dobrá. Celkově jsem si výlet užila.

Zapsala Ema Umlaufová, 8. ročník