Druháci a třídní výlet na Cimburk

Společně s Ferdou Mravencem jsme se v úterý 25. 6. vypravili na zříceninu hradu Cimburk. Ráno jsme se sešli na autobusovém nádraží v Konici a vyrazili hromadnou dopravou do Městečka Trnávka. Naučná stezka Hledačka Bílé paní nás dovedla až na Cimburk. Při prozkoumávání hradu jsme našli poklad, který nám tam schoval Ferda. Opekli jsme si špekáčky, zahráli spoustu her a užili krásný čas v přírodě. Protože jsme po cestě na Cimburk vyřešili tajenku, vyzvedli jsme si ještě na zpáteční cestě poklad od Bílé paní.
Před odjezdem zpět jsme stihli i návštěvu místního hřiště.
Protože se nám na Cimburku moc líbilo, dali jsme si výzvu. Pokusíme se na konci každého školního roku přesvědčit všechny třídní učitelky, aby tam s námi zajeli.
Tak nám držte pěsti.
Žáci druhé třídy