Virtuálně v Jaderné elektrárně Temelín
Žáci 7. a 9. ročníku se 26. 5. zúčastnili vzdělávacího programu Virtuálně v elektrárně Temelín, který pro školy připravila společnost ČEZ. Prostřednictvím moderních technologií měli možnost nahlédnout do prostředí jaderné elektrárny, seznámit se s principy výroby elektrické energie a dozvědět se zajímavosti o bezpečném provozu elektrárny.
Součástí programu byl také vědomostní kvíz. Dvě naše žákyně v něm správně odpověděly na soutěžní otázku a za své znalosti byly odměněny upomínkovými předměty od společnosti ČEZ.
Program byl pro žáky zajímavým zpestřením výuky a přinesl jim mnoho nových poznatků z oblasti energetiky.
Zapsala Monika Konečná
