Vánoční jarmark 2019

aktualizováno 22. 12. – přidány fotografie, přidána informace o výtěžku pro sdružení Šance

V pátek 6. 12. 2019 jsme se v tomto předvánočním adventním čase sešli již potřetí na Vánočním jarmarku – rodiče, žáci, pedagogové, přátelé školy, bývalí žáci, …

Atmosféra byla opravdu velmi sváteční a přátelská, mnozí si zakoupili drobnosti k adventní a vánoční výzdobě svých domácností, drobné dárky, také jsme ochutnávali napečené dobroty, cukroví a perníčky, k tomu se hodil výborný punč, káva nebo horká čokoláda.

Vážení rodiče, bez Vaší pomoci by se Vánoční jarmark nemohl konat – byli jste skvělí! Děkuji Vám všem, kdo jste se podíleli na přípravách, výzdobě, prodeji a celé organizaci Vánočního jarmarku, děkuji velice také zaměstnancům školy a žákům. Velmi si vážím každého darovaného výrobku k prodeji i Vaší pomocné ruky.

Čistý výtěžek z letošního Vánočního jarmarku je 20 529,- Kč, peníze použijeme výhradně pro potřeby našich žáků.

Za vánoční hvězdy se utržilo přes 8 000,- Kč. Tato částka putovala na konto sdružení Šance Olomouc o.p.s. Letošní výtěžek, který zůstává jako předešlé peníze v regionu, bude využitý na humanizaci dětského hemato-onkologického oddělení v Dětské klinice Fakultní nemocnice v Olomouci.

Mgr. Kateřina Dostálová