Hlášení brodeckých hasičů

Hlášení brodeckých hasičů!
Letos se nám podařilo zvednout naši členskou základnu na 20 dětí, tedy mladých hasičů, a to s věkem od 4 do 15 let.
Soutěžilo se například v Lobodicích, a to starší žáci v požárním útoku, štafetě 4 x 60 m a jednotlivci. Náš tým ve složení:
Greplová Eliška – kapitán, Oliver Kučera, Veronika Otevřelová, Veronika Búdová, Ščudla Daniel, Kristýna Bohuslavová, Ivana Vařeková, Adam Ščudla skončil na krásném 4. místě.

Okresní soutěž Plamen v Prostějově 21. 5. 2022 prověřila v 7 disciplínách, co vše jsme natrénovali a naučili se.
Náš tým ve složení:
Eliška Greplová – kapitán, Veronika Otevřelová, Veronika Búdová, Marie Kubová, Ščudla Daniel, Kristýna Bohuslavová, Ivana Vařeková, Adam Ščudla, Tadeáš Bušina skončil v kategorii Starší žáci na 7. místě z 14 družstev. V našem družstvu museli startovat i mladší žáci, což bylo pro nás složité, prosadit se v konkurenci 14 – 15 letých soupeřů.
Trénovat ale nepřestáváme, naše tréninky 2x týdně nás baví a udržují v kondici.
Odměnou pro nás bude “ Hasičské soustředění “ v období prázdnin.

Zdraví brodečtí hasiči!
Kamila Greplová